Cjenik usluga

Grupa Tip vozila Cijena po danu (kn) PAI SUPER CDW Franšiza
1 - 2 3 - 6 7 - 13 14 - 20 21 - 29 30 +
AVW Up ili slično260,00240,00220,00200,00180,00160,0020,0060,004000,00
BFiat Punto ili slično280,00260,00240,00220,00200,00180,0020,0060,004000,00
COpel Astra ili slično360,00330,00300,00270,00240,00220,0020,0080,005000,00
C+Škoda Rapid ili slično390,00360,00330,00300,00270,00240,0020,0080,006000,00
DŠkoda Octavia ili slično540,00500,00460,00420,00390,00360,0020,00100,007500,00
EOpel Astra SW ili slično420,00390,00360,00330,00300,00270,0020,00100,006000,00
HOpel Corsa automatic ili slično360,00330,00300,00270,00240,00220,0020,0060,004000,00
IOpel Astra automatic ili slično450,00420,00390,00360,00330,00300,0020,0080,005000,00
I+Opel Astra SW automatic ili slično480,00440,00410,00380,00350,00320,0020,00100,006000,00
JOpel Insignia automatic ili slično750,00680,00610,00540,00470,00420,0020,00120,009000,00
KVW Passat ili slično750,00680,00610,00540,00470,00420,0020,00150,0012000,00
MPeugeot 5008 5 + 2 ili slično620,00580,00540,00500,00460,00420,0020,00120,009000,00
VOpel Vivaro 8 + 1 ili slično800,00750,00700,00640,00580,00540,0020,00150,0012000,00

Ovaj cjenik se primjenjuje od 01.10. do 31.05.

Prilikom najma ili preuzimanja vozila u lokacijama izvan Zagreba plaća se dodatak na ukupnu cijenu najma.

Cijena uključuje:

  • Besplatnu dostavu vozila, neograničenu kilometražu
    ( osim za 30+ dana najma)
  • CDW ( osnovno kasko osiguranje )
  • TP ( osiguranje od krađe ) i PDV

Cijena isključuje:

  • SUPER CDW ( otkup franšize )
  • PAI ( osiguranje putnika u vozilu ) i gorivo

Cjenik dodatnih usluga

Najam navigacijskog uređaja: 40,00 kn po danu ( plaća se maksimalno 10 dana )
Dodatni vozač: 30,00 kn po danu ( plaća se maksimalno 10 dana )
Najam dječje sjedalice: 40,00 kn po danu ( plaća se maksimalno 10 dana )
Usluga vozača: 250,00 kn po danu + troškovi
Usluga nadolijevanja goriva: 50,00 kn
Preuzimanje ili vraćanje vozila izvan radnog vremena: 200,00 kn
Preuzimanje ili vraćanje vozila izvan radnog vremena: 200,00 kn

Dostava i preuzimanje vozila se naplaćuju po dogovoru i s obzirom na udaljenost od mjesta dostave ili preuzimanja vozila.

Naknada za jedan dan u jednom smjeru: 100,00 kn
( Za svakih 200 km udaljenosti od mjesta preuzimanja do mjesta povrata )
Prekogranična naknada: 50,00 kn po danu ( A, B, C, C+, E, H, I grupa )
80,00 kn po danu ( D, I+, J, K grupa )
100,00 kn po danu ( M, V grupa )